Opcje przeglądania

Klasy kubków oraz mycie

Podczas przeglądania produktów na naszej stronie z pewnością przychodzi do głowy pytanie 

"Czym tak właściwie różnią się te Klasy Kubków i o co w tym chodzi?"

Kubki odróżnia od siebie jakość ceramiki oraz warstwa polimerowa, czyli warstwa w którą podczas sublimacji wnika tusz. Od niej zależy trwałość nadruku oraz sposób mycia kubków. 

Wiadomo im wyższa klasa tym lepiej, ceramika jest nieco bielsza, a powłoka polimerowa gładsza, grubsza i bardziej odporna na ścieranie. Wcale nie musi to od razu znaczyć, że kubki z klasy ekonomicznej, które nie posiadają tej warstwy do niczego się nie nadają, wystarczy tylko odpowiednio o nie dbać :)

 

...i tutaj mamy kolejne pytanie również bardzo ważne, ponieważ wiąże się z takim aspektem naszego życia jakim jest zmywanie.

"Czy kubek z nadrukiem można myć w zmywarce?"

A można i nie można. Zgodnie z rysunkiem poniżej tańsze kubki z klasy ECO i klasy A [które w rzeczywistości również są białe] należy myć wyłącznie ręcznie, im niższa klasa tym więcej starań należy poświęcić by jak najmniej szorować zadrukowane miejsce, dzięki czemu kolor będzie mniej blednąć.

Kubki z klasy A+/AA+ można myć w zmywarce jednak i one mają swoją żywotność dlatego można im czasem zrobić wyjątek i umyć je ręcznie.

Kubki Premium to produkt, który twardo wytrzymuje mocne szorowanie oraz zmywarki.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze fakt, że po zastosowaniu mocno żrących środków chemicznych, nawet najwyższej klasy kubek może stracić nadruk

 

Dla łatwiejszej nawigacji po naszym asortymencie, każdej klasie kubka odpowiada wizerunek innego liścia :)

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl